אודות

משרד עורכי הדין חן, יערי, ואקי ושות' עומד בשורה הראשונה של המשרדים המוערכים ביותר בישראל והוא חוד החנית בייצוג בהליכים משפטיים בעלי פרופיל משפטי גבוה.

השותפות בין עורכי הדין ז’ק חן ויצחק יערי החלה בשנת 2002. בשנת 2010 הקימו השניים את משרד חן, יערי. בשנת 2022 הצטרף כשותף לפירמה עו"ד פרופ' יניב ואקי. לשותפי המשרד ניסיון מצטבר של עשרות שנות עיסוק בהתדיינות משפטית, הכוללות ניהול של מאות תיקים בבתי המשפט השונים, בתחום הפלילי בדגש על תחום הצווארון הלבן, וכן במשפט אזרחי, מסחרי ותובענות יצוגיות.

המשרד העוסק בליטיגציה בלבד ובמסגרת הזו מעניק ללקוחותיו מעטפת מלאה של ניהול משבר. לקוחות המשרד מגיעים אליו, על פי רוב, בשעתם הקשה: לאחר פתיחת חקירה פלילית, לפני הגשת כתב אישום, לאחר קבלת כתב תביעה או עם פרוץ משבר עסקי קשה. מרגע שרגלם דורכת בחן, יערי, ואקי ושות', זוכים לקוחות המשרד למעטפת צמודה, זמינה בכל שעה ומקצועית לעילא של עורכי דין מצטיינים, שמגנה עליהם ועוזרת להם לצלוח את המשבר תוך צמצום מרבי של הנזק, והכל ברגישות ובדיסקרטיות המרבית. מתוך אותה הבנה כי כל תיק הינו עולם ומלואו בעבור הלקוח, מוטלים הטיפול והאחריות המלאה לכל תיקי המשרד על השותפים. הגם שהתיקים מתנהלים בצוותים הכוללים עורכי דין בעלי ותק שונה, הטיפול בתיקים, הייצוג בפני בתי המשפט ובפני גורמים חיצוניים, נעשה באופן אישי על ידי עורך דין ותיק ובאחריות ישירה של שותף אחראי.

מלבד לקוחות פרטיים רבים מצמרת המגזר העסקי, הציבורי והפרטי, אילי הון ותושבי חוץ ובכירים ממדינות זרות בעלי זיקה לישראל, נמנים עם לקוחות המשרד חברות פרטיות וציבוריות מהגדולות ביותר במשק, ישראליות וזרות, חברות ממשלתיות וגופים מוסדיים מוכרים.

השותפים במשרד מופיעים דרך קבע בכנסים מקצועיים, מרצים באקדמיה ומעבירים השתלמויות בפני שופטים ועורכי דין.

צור קשר

  • מגדל אמות השקעות, קומה 11
    רח’ ויצמן 2, תל-אביב 6423902
  • טלפון: 03-6932077
  • פקס: 03-6932082
  • office@cylaw.co.il

    Please, visit our site
    using another browser